چاپ کتاب

 

مزایای عمومی چاپ کتاب

داشتن کتاب در رزومه تحصیلی و شغلی با ارزش است و اهمیت زیادی دارد.

 

در مصاحبه دکتری داشتن کتاب (تالیف و ترجمه) در رزومه بین 10 تا 15 امتیاز به تناسب رشته و دانشگاه مورد نظر است. این در حالی است که ارزش هر مقاله  ISI بین 5 تا 7 امتیاز و ارزش هر مقاله علمی – پژوهشی حداکثر 5 نمره و هر مقاله علمی – ترویجی دارای 2 امتیاز است .

 

بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد نمی دانند که با هزینه های بسیار کم می توانند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند. از آنجایی که یک کتاب علمی برگرفته از پایان نامه باشد، در مصاحبه دکترا و آزمون های استخدامی، یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

 

کتاب با اخذ مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دریافت شابک ISBN و فیپا از کتابخانه ملی، در وزارت ارشاد و کتابخانه ملی ثبت و اعلام وصول می شود و تمامی امتیازات لازم برای ارائه در رزومه های تحصیلات تکمیلی و یا رزومه های اخذ دانشیاری، شغلی و ارتقای تحصیلی معلمان و مربیان را خواهد داشت.

 

 شما در هر زمینه ای که فعالیت دارید، شاغلید، هنرمندید، استادید، دانشجو هستید و … چاپ کتاب برای شما به منزله ی اعتبار علمی خواهد بود. شما با چاپ کتاب در زمینه فعالیت خود می توانید وجهه ای کاملاً متفاوت با قبل پیدا کرده و در زمینه فعالیت خود فرد موفق تری باشید و با چاپ مطالب و کتاب خود، به عرضه و نمایش غنای علمی تان بپردازید.

 

تخصیص کارت شناسایی اهل قلم که مزایای داشتن این کارت استفاده از تخفیفات در مراکز خرید و مسافربری، سینما و…، امکان شرکت رایگان در همایش­های ملی و کارگاه­های ویژه خانه کتاب ایران و سرای اهل قلم می­باشد.

 

امکان استفاده از وام و تسهیلات خانه کتاب و سرای اهل قلم ویژه نویسندگان و مترجمان.

 

با شناسایی شما به عنوان نویسنده / مترجم و با عضویت در سرای اهل قلم، از مزایای بیمه نویسندگان استفاده کنید و با پرداخت کمترین حق بیمه، خود و خانواده­تان را بیمه کنید.

 

استفاده از بُن کتاب که هر ساله در آستانۀ نمایشگاه بین المللی کتاب به اعضای سرای اهل قلم پرداخت می­شود.

 

 اگر شما دانشجو هستید، چاپ کتاب به منزله تفاوت شما با دیگر دانشجویان و داوطلبان آزمون ها و کنکورهاست.

 

 امکان عرضه کتاب در فروشگاه­های اینترنتی و کتابفروشی­های انقلاب.

 

جستجوی نام شما در موتور جستجو گوگل و نمایش نام کتاب و نام نویسنده توسط گوگل