مشاوره و انجام امور اپلای

 
این قسمت از اطلاعات ما عموماً برای گروهی از افراد جذاب است که می‌خواهند در زمینه‌ ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی یک راهنمای جامع و کامل و یکدست داشته باشند. همان‌طور که می‌دانید اپلای کردن شرایط و مراحل مختلف و گوناگونی دارد، به ‌شما توصیه می‌کنیم با داشتن اطلاعات کافی و درست اقدام به ‌اپلای کنید یا در غیر این صورت سعی کنید در انجام کلیه امور اپلای خود از مشاوره شرکت‌هایی که دارای خدمات مناسب و قابل اعتماد هستند، استفاده کنید.

نکست ابرود سعی می‌کند راهنمای کاملی از چگونگی اپلای را در اختیار شما بگذارد و در انجام کلیه امور اپلای به ‌شما کمک کند. ما سعی می‌کنیم این مراحل را در چند گام کوچک برای شما خلاصه کنیم. در صورت نیاز به ‌اطلاعات بیشتر به ‌شما پیشنهاد می‌دهیم به ‌صورت مستقیم از طریق تلفن یا ایمیل با آکادمی الماس در تماس باشید.

از مراحل اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارجی شناسایی و اعتبارسنجی دانشگاه مد نظر شما است. در صورتی که قصد ادامه تحصیل در یک دانشگاه معتبر دارید یا اینکه قصد دارید بعد از اتمام تحصیل خود به ایران برگردید، حتماً نام دانشگاه مورد نظر خود را در فهرست دانشگاه‌های اعلام شده وزارت علوم بررسی کنید. در این صورت شما می‌توانید از ارز دانشجویی استفاده کنید. کارشناسان متخصص ما در آکادمی الماس همواره در تمام مراحل انجام کلیه امور اپلای در کنار شما هستند و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند.

اگر قصد ادامه‌ی تحصیل یکی از کشورهای اروپایی را دارید و پذیرش آن را دریافت کرده‌اید، گام  بعدی شما در امر تحصیل، اخذ روادید و ویزا خواهد بود؛ مخصوصاً در موارد بسیار زیادی دریافت ویزای شینگن می‌تواند با مشکلات و سوالات بسیار زیادی ذهن شما را درگیر کند. به‌ شما توصیه می‌کنیم از مشاوره‌های بسیار دقیق و قابل اعتماد برای رفع مشکل خود استفاده کنید. کارشناسان آکادمی الماس می‌توانند در انجام کلیه امور اپلای شما را راهنمایی کنند.

به‌ یاد داشته باشید که از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند شما را در امر ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی موفق کند داشتن انگیزه‌ی خوبی برای ادامه تحصیل می‌باشد. بیشتر دانشگاه‌ها یک انگیزه نامه‌ بسیار قوی می‌خواهند تا شما در آن علت‌های ادامه تحصیل خود و ورود خود به ‌آن کشور را بنویسید. سوالاتی مانند که چرا دانشگاه مورد نظر انتخاب کردید یا چرا با این رشته و این گرایش در ادامه خواهید داد. در صورتی که توانایی نوشتن انگیزه‌نام خوبی را دارید، می‌توانید خودتان اقدام به نوشتن کنید و در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانیم یک انگیزه‌نامه حرفه‌ای برای شما تهیه کنیم. فقط در نگارش انگیزه‌نامه این نکته را مد نظر داشته باشید که نباید از انگیزه‌نامه‌های آماده موجود در اینترنت استفاده کنید، چون در صورتی که استاد شما متوجه این قضیه شود، بلافاصله اقدام به ریجکت شما خواهد کرد.

برای انجام کلیه امور اپلای به ‌شما پیشنهاد می‌کنیم توصیه نامه‌های موجود را در هر مقطعی بسیار جدی بگیرید. برخی از دانشگاه‌ها ۲ تا ۳ توصیه نامه برای اعطای پذیرش به‌ دانشجویان خود نیاز دارند. این گونه توصیه نامه‌ها برگه‌هایی هستند که از طریق استادهای کارشناسی یا کارشناسی ارشد شما نوشته می‌شوند و در آن دلایل خود را جهت توصیه کردن شما برای ادامه تحصیل در دانشگاه مورد نظر را بیان می‌کنند.

شما می‌توانید خودتان اقدام به نوشتن توصیه‌ نامه مورد نیاز خود کنید یا از کارشناسان آکادمی الماس راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. توصیه نامه یکی از حیاتی‌ترین مراحل امور اپلای است. شما هنگام ارتباط با کارشناسان ما ویژگی‌های خود را بیان می‌کنید و براساس دانشگاه مقصد، استاد موردنظرتون و اساتید ایرانی که با آن‌ها درس گذرانده‌اید، یک توصیه‌ نامه مناسب را تهیه و تدوین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم.

به ‌یاد داشته باشید بعد از تمامی این موارد داشتن یک پیشینه‌ی علمی مناسب، نمرات خوب و همینطور مقاله‌ها و کتاب‌های علمی می‌تواند شما را در زمینه‌ی پیشرفت علمی‌تان کمک کند و می‌تواند از پله‌های بسیار مرتفع باشد که شما را در جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور کمک‌های شایانی بنماید.

آکادمی الماس مفتخر است که در انجام کلیه امور اپلای و در تمامی موارد بالا که اشاره کردیم می‌تواند به‌ شما راهنمایی‌ها و مشاوره‌های بسیار مفیدی ارائه دهد. اقدام به مهاجرت تحصیلی تنها گام اول  است که شما باید بردارید و در تمام طول راه که می پیماید موارد بسیار زیادی وجود دارد که شما بدون اطلاع و مشاوره دقیق از آنها می‌توانید با مشکلات بزرگی در ادامه زندگی تحصیلی خود مواجه شوید.

در صورتی که در مراحل اپلای کردن خود مشکل داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

  • خدمات ما
  • مشاوره کاملا رایگان
  • انجام کلیه امور اپلای
  • مکاتبه با اساتید و دانشگاه ها
  • اخذ پذیرش از دانشگاه ھا
  • اخذ فاند تحصیلی
  • اخذ ویزای دانشجویی
  • نوشتن توصیه نامه
  • نگارش رزومه تحصیلی
  • نگارش انگیزه نامه (SOP)

You have no idea how often I have heard folks say,”I only wish to write a composition for you,” and then a few minutes after they say,”Thanks but no thanks,” and that is among the worst things you can say to somebody who is trying to get your attention. They do not know what you’re going through when you’re working so hard on your paper. They want you want to be supportive and to have the very best experience possible, but they just don’t understand how to create your day. Here are some things to consider write my essay for me before you give up on trying to write a composition for me.

style=”text-align: justify;”>